Düşük Proteinli Ürün Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Düşük Proteinli Ürün Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Düşük Proteinli Ürün Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnsan vücudunu dengede tutmak için gerekli olan protein miktarına ulaşmak için yenilen içilen her türlü gıdaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Düşük proteinli ürünler, vücudunuza giren protein miktarını azaltmak ama yiyecek lezzetlerinden taviz vermemeniz için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Protein miktarını isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Düşük Proteinli Ürünlerin Kullanılması

Bazı zamanlarda isteğe bağlı olarak bazı zamanlar ise sağlık sorunları nedeni ile alınacak protein miktarının azaltılması yoluna gidilebilir. Kanser, böbrek hastalığı, mide rahatsızlığı ve diyabet gibi hastalıkların olması durumunda doktor kontrolleri altında düşük proteinli ürünler kullanılmalıdır. Yeni sorunların olmaması için;

  • Ürünlerin ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uyum sağlamalı.
  • Sağlık Bakanlığının onay kaşesinin olması gerekir.
  • Kullanım pratikliği olmalı.
  • İçerisinde bulunan değerler vücuda uyumlu olmalı.
  • Doktorunuzun belirlediği oranları içeren bir ürün olmalıdır.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm aram kriterlerinize tam anlamı ile uyum sağlamaktadır. Düşük proteinli ürünlerimiz, doktorlarınızın tavsiyesine tam olarak uyum sağlamakta ve bünyenizin ihtiyacı olan miktarları karşılamaktadır. Hem isteğinizi karşılayacak şekilde hem de vücudunuzda var olan hastalıkların tedavisi aşamasında gönül rahatlığı içinde kullanacağınız proteini azaltılmış ürünlerimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Düşük Proteinli Ürün Seçimi

Sağlıklı yaşamak için yaptığınız her türlü hamlenizde ilk önce dikkat edilmesi gereken şey doktorların kontrolü ve tavsiyesi üzerine ürünlere ulaşmak ve kullanmaktır. Düşük proteinli ürünler, her zaman ulaşabileceğiniz gıda takviyeleridir. Ancak ürünlerin seçimini yaparken her zaman belirli kriterler ışığı altında seçim yapılmalıdır. Kriterlere cevap vermeyen ya da herhangi bir eksikliği bulunan ürünler kesinlikle kullanılmamalıdır.

Her türlü hijyen ve sağlık değerlere uygun olarak üretilen ürünlerimiz, belirleyeceğiniz her türlü kriterlere uygun olarak satışa sunulmaktadır. Düşük proteinli ürünler konusunda bütün sorularınızın cevabını bulabileceğiniz, her zaman tercih edeceğiniz ilke adres olmaktayız. İstediğiniz zaman bizleri ziyaret ederek ürünlerimizin içerik ve kalitesi hakkında bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Hizmet alan müşterilerimizin ürünlerimizin içeriği ve kalitesi hakkında yapmış oldukları yorumlara göz atabilirsiniz. Doktorlarınızın onayını aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey bizle iletişime geçmektir.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat