Pku Hastalarının Beslenmesi

Pku Hastalarının Beslenmesi

Pku Hastalarının Beslenmesi

Pku hastalığı genelde genetik bir hastalık olup, genel itibariyle yiyeceklerin daha sınırlı ve daha hafif şekilde yememiz gereken bir çeşit önlemdir. Çocuklar, gençler ve yetişkinlerde çok fazla görülmektedir. Pku hastalarının beslenmesi ise çok dikkat edilmesi gerekilen konulardan bir tanesidir. Hizmetimiz ve firma olarak Pku hastalarına özel mama şeklinde ve besin değeri yüksek olan ürünlerimiz mevcut olmaktadır. Tat olarak kişinin tercih edebileceği birbirinden farklı besinlerimiz mevcut olmaktadır. Özellikle protein açısından yüksek olan tüm gıdalar kısıtlı şekilde yenilmemesi gerekmektedir. İşte bu durumda tüm maddeler ön plana çıkartılarak, verilen hizmetimiz de bunun karşılığıyla oluşmaktadır. Her bakımdan düşünülerek gönül rahatlığı için de beslenmiş olacaksınız.

Pku Hastalarına İyi Gelen Besinler

Makarna, pirinç ve unlardan elde edilmiş düşük proteinli malzemelerinden elde edilen her türlü besini yiyebilmektedirler. Pku hastalarının beslenmesi ve şekli aslında basittir. Firmamız bu beslenmeye özel ürünler üreterek, artık Pku hastalarının korkmamasını ortadan kaldırmaktadır. Kalorisi düşük olup, artık istediği makarnayı veya arzu ettiği besini sofralarına koymuş olacak. Her türlü besin değeri ve protein açısından yüksek olan tüm malzemeleri daha hafif bir şekilde elde etmeleri sağlanır. Tüm laboratuvar ortamlarında bu şartlar da düşünülerek çalışmaktayız. Çünkü gıda mühendislerimiz olmak üzere sağlık açısından insan vücuduna zarar vermeyecek ham maddeleri ve doğallığı korunarak bir besin elde etmeye çalışıyoruz.

Sağlıklı ve Düzenli Beslenme

Özellik küçük yaşta pku hastalığına yakalanan çocuklar, küçük yaştan itibaren her türlü beslenmeye dikkat ederek yaşamaktadırlar. İşte bu gibi dikkat edilmesi gerekilen besinleri firma olarak, araştırdık, her türlü besini ve tadı makul şekilde sofranıza getirmenize yardımcı oluyoruz. Pku hastalarınınbeslenmesi, şeklinde yazılmış tariflerimiz ve evde yapacağınız çok hafif besinler mevcut olmaktadır. Protein değeri düşük ve karbonhidrat açısından ve içindeki vitaminleri her türlü hücreye iyi gelebilecek şekilde planladık. Bu sayede anne ve babalar olsun ya da yetişkinler olsun sipariş verdikleri zaman gönül rahatlığı içinde alışverişlerini yapmış olacaklar. İsterlerse online şekilde alışveriş yapma şansı da kazanıyorsunuz.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat