Mide Balonu Sonrası Beslenme

Mide Balonu Sonrası Beslenme

Mide Balonu Sonrası Beslenme

Mide balonu sonrası beslenme için bir takım besin değeri yüksek olan ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Mideye yerleştirilen balon sık sık acıkmanızı engeller. Ancak bu işlemden sonra midenin bir süre dinlenmesi ve katı besin almaması gerekir. Bu ise vücudun zamanla direncini kaybetmesine enden olur. Üstelik katı besin yenildiği zaman mide acı bir hisse kapılabilir. Bunun için (Baramor Drink Profiber Vitaminli ve Mineralli Yüksel Proteinli ve Lifli Limon Aromalı Toz İçecek) alarak gerekli besin takviyesini yapabilir.

Vücudun zamanla toparlanması için yüksek oranda lif ve protein içeren bu ürüne ihtiyaç duyar. 200 ml su içine bir paket Baramor Drink eklenerek içilebilir. Hazmedilmesi oldukça kolaydır. Midede veya ağızda ekşimeye neden olmaz. Limon aroması ile ağızda güzel bir tat bırakır. Gün bir öğün olacak şekilde tüketilir. Seyahatinizde ve her yerde bu ürünü rahatlıkla tüketebilirsiniz. Doğru tüketildiği zaman kas ve eklemlere karşı da güçlendirici etkisi vardır.

Mide Balonu Sonrası Beslenmenin Önemi

Mide balonu sonrası beslenme için Baramordan yararlanarak sağlığınızı korumaya devam edebilirsiniz. Içerdiği kolajen ürünü ile vücut içinde ekstra bir koruma gücüne sahip olur. Gün boyu yorgun ve bitkin olmaktan kurtulursunuz. Kendinizi daha dinç ve dinamik hissedersiniz. Yağ kaybının hızlı olduğu durumlarda bu kolajenli ürünlere hayatınızda yer vererek yaşamsal faaliyetlerinizi daha iyi yapabilirsiniz. Sorunsuz bir vücut için yüksek proteinli bu ürünü tüketerek ameliyat sonrası daha rahat bir süreç geçirin.

Ameliyat sonrası bitkin düşen vücut önemli besin değerlerine ihtiyaç duyar. Bunu toz karışımı olan bu üründen rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Alerjik hiçbir reaksiyona yer verilmez. Böylece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zengin vitamin ve mineral oranı ile vücut protein dışında diğer bileşenlerden de yararlanır. Çift etkili yönü ile sağlığınız iki kat daha fazla korumuş olursunuz. Mide balonu sonrası beslenme alanı içine bu besini katarak vücut sağlığınıza gereken önemi verebilirsiniz. Böylece toparlama evresi de daha hızlı gelişir. Yorulan vücut kısa bir sürede kendini toparlar ve sonunda katı besinlere dönebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat