Mide Botoksu Sonrası Beslenme

Mide Botoksu Sonrası Beslenme

Mide Botoksu Sonrası Beslenme

Mide botoksu sonrası beslenme için ilk olarak doğrudan mideyi yormayan ürünlere yer verilir. Botoks maddesinin mideye enjekte edilmesiyle gerçekleşen ameliyat sonrası kişinin mide yapısı bir süre hassas olur. Gerekli besinleri alamaz. Ancak bunun için devreye giren (Baramor Broth Por-e Yüksek Proteinli Et Suyu Aromalı Toz İçecek) ile katı beslenmeye gereksinim duymadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Üstelik bunları tüketirken midede yanma gibi bir his de meydana gelmez.

Ürün yüksek proteine sahip olduğu için özellikle bu alanda vücut ihtiyacını en iyi şekilde giderir. Ürünü sıcak su ile karıştırarak içecek haline getirip tüketebilirsiniz. Tüketim esnasında mide bulantısı gibi yan etkilerle karşılaşmazsınız. Hazım etmesi oldukça kolaydır. Et suyu aromalı olduğu için tıpkı bir et suyunda var olan besin değerini kendinde taşır. Zengin bir öğüne bu ürün ile sahip olabilirsiniz. Böylece vücut dirençsiz düşmekten de kurtulur. Baramor ile bir öğünde net olarak 26 gram protein tüketme şansınız vardır.

Mide Botoksu Sonrası Beslenmenin Önemi

Mide botoksu sonrası beslenme ihtiyacınızı en iyi şekilde Baramordan karşılayabilirsiniz. %95 oranında protein içerdiği için yemek yemeden sadece bu ürün ile ameliyat sonrası vücut direncinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca ürün kolajen de içerdiği için vücudun deformasyona uğraması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Bununla birlikte içerdiği amino asitlerle zenginleşen bir içeriği sizlere sunar. Yüksek proteinli ürünler sadece ameliyat sonrası değil diyet ve yoğun spor zamanlarında da çokça tüketilmelidir.

Vücut her zaman dirençsiz düşebilir. Böyle zamanlarda kurtarıcı rol oynayan kolajen ve protein içeren bu besinler vücudun toparlanması için destekleyici rol oynar. Baramor bu konuda çeşitli ürün içeriğine sahiptir. Sadece protein değil vitamin ve mineral açısından da size faydalı bir ürün içeriği sunulur. Sizler bu ürünlere sahip olarak midenizi yormadan gerekli besini alabilirsiniz. Mide botoksu sonrası beslenme için dikkat etmeniz gereken nokta alınması gereken ürünlerle ilgilidir. Sağlığınıza dikkat ederek bu et suyu aromalı ürünü rahatlıkla tercih edebilir ve kısa sürede toparlanmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat