Obezite Cerrahisi Sonrası Beslenme

Obezite Cerrahisi Sonrası Beslenme

Obezite Cerrahisi Sonrası Beslenme

Kilo vermek için belli bir takım cerrahi işlemlerden geçeriz. Bu işlemler mideye doğrudan etki ettiği için ameliyat sonrası beslenmeye dikkat etmek gerekir. Obezite cerrahisi sonrası beslenme için ağırlıklı olarak protein, vitamin ve lifli besinlerin tüketilmesi vücut için önem taşır. Vitamin ve mineral için (Baramor Vitamin ve Mineral Drink) ameliyat sonrası ek bir takviye görevi görür. İçeriğinde yer alan vitamin ve mineraller dünyaca kabul edilen ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan bir üründür.

Kimileri kokusundan ötürü vitamin tüketemez. Onlar için bu ürün ekstra öne çıkar. Kokusu olmadığı için hafif bir tüketime sahiptir. Içerisinde rafine şeker bulunmaz. Tatlandırmak için stevya maddesi kullanılır. Kullanıldıktan sonra vücutta uzun süreli kalarak emilimi hızlandırır. Obezite cerrahisi sonrası beslenme için toz formunda sizlere sunulur. Multi vitamini sadece yarım çay bardağı suyla karıştırarak tüketebilirsiniz. Bu karışım ile vitamin ve mineraller etkileşime geçerek ikisi bir arada verilir.

Beslenmede Vitamin, Mineral ve Lif

Vitamin ve mineralin yanına lifi de ekleyerek hassas midenize bu ürünlerle gerekli takviyeyi yapabilirsiniz. Yüksek oranda lif, vitamin, protein ve mineral içeren (drink profiber vitaminli mineralli yüksek proteinli ve lifli limon aromalı toz içecek) ile ihtiyacınızı eksiksizce karşılayabilirsiniz. İçeriğinde %95 oranında protein maddesini bulundurduğu için özellikle bu alanda çok büyük etkiye sahiptir. Limon aroması ile de öğütülerek kolay tüketmeniz amaçlanır. Vücut life de ihtiyaç duyar. Sadece vitamin ve mineral için değil lif açısından da bu ürüne sahip olarak beslenmeye başlayabilirsiniz.

Toplam 7 günlük içecek ambalajında yer alır. Özellikle yağ kaybının hızlı yaşandığı zamanlarda bu ürünler devreye girerek vücut için onarıcı bir etki yaratır. Alerjen bir yan etkisi yoktur. En önemli kolajen desteğini bu üründe bulabilirsiniz. Yüksek proteinler kolajenle desteklenerek harmanlanır. Diğer ek ürünler de devreye girerek sizleri besler. Obezite cerrahisi sonrası beslenme için bu ürünlere yer vererek ameliyat sonrası besleme için gerekli olan besini alabilirsiniz. Tek bir ürün içinde birden fazla besleyici bileşen yer alır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat