Düşük Proteinli Un

Düşük Proteinli Un

Düşük Proteinli Un

Düşük proteinli un ister var olan fenilketönuri hastalığı bulunanlar ister ise keyfi olarak tatmak isteyenler için vazgeçilmez bir lezzet sunmaktadır. Un içinde az miktarda bulunan protein sayesinde günlük ihtiyaç karşılanmakta olup fazla proteinin neden olacağı sorunların önüne geçilmektedir. Proteinin az olan tuz ile çeşitli unlu mamuller yaparak hem yemek hem de öğün arası atıştırmalıklar yapılmaktadır.

Düşük Proteinli Un Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düşük proteinli un seçimi yapmak dikkat istemektedir. Hem hastalıkların ileri boyutlara ulaşmasını engellemek, hem yeni sorunların ortaya çıkmasının önüne geçmek hem de istenen lezzeti yakalamak için protein miktarı az olan unu tercih ederken bazı kriterler dikkate alınmalıdır. Bu doğrultuda incelenmesi gerekenler şunlardır;

  • Unun tüm kalite standartlarına uygun şekilde üretilmiş olması gerekir.
  • Unda marka güvencesinin bulunması gerekmektedir.
  • Sağlık Bakanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından gerekli izinler ve onay alınarak üretilmiş olmalıdır.
  • Paket üzerinde içerdiği besin değerleri ve miktarları yer almalıdır.
  • Ambalajı üzerinde kullanım şekli ve oluşabilecek yan etkileri belirtilmelidir.
  • Düşük proteinli un olarak ilk üretim ve son kullanım tarihler belirgin şekilde paket üzerinde yer almalıdır.

Bu kriterler dışında tercih edilecek az proteinli unlar beklenen faydayı vermesinin yanı sıra, farklı ve telafisi zor sorunları ortaya çıkarmaktadır.

Düşük Proteinli Un Seçimi

Düşük proteinli un seçmek için hazırlana tüm soruları eksiksiz şekilde cevaplayarak güven içinde, gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz unları sizlere sunmaktayız. İhtiyacını tam olarak karşılamak, damak tadınızdan ödün vermemeniz üçün çeşitli boyutlarda bulunana geniş ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz.

Sağlık şekilde un kullanmak için yapmanız gereken bizi ziyaret etmektir. İstediğiniz ürün seçmenizin ardında hızlı gönderim imkanı ile mümkün olan en kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Düşük proteinli un sipariş, teslimat ve kullanımda her türlü sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Garantimiz altında vazgeçilmez lezzetleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizi alıp kullanan müşterilerimin hem ürünümüz hem de çalışma prensibimiz ile ilgili olarak vermiş oldukları referanslara göz atabilir. Her konuda gerek gördüğünüz bütün karşılaştırmalara tabi tutarak seçim yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat