Bellamor Kolajen

Bellamor Kolajen

Bellamor Kolajen

Bellamor kolajen vücudun kolajen ihtiyacını karşılayarak cilde çeşitli faydalar sağlamaktadır. Vücudun eteri kadar kolajen üretememesi durumlarında, ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve daha farlı sorunlar gözlemlenmektedir. Böyle durumlarda dışarıdan alınacak olan kolajen takviyesi ile vücudun dengesi sağlanır, daha genç, pürüzsüz ve göz alıcı bir cilde kavuşulmaktadır. İlk 20 gün içerisinde cilde faydasını göstermeye başlayan Bellamor kolajen il 3 ayın sonunda ciltte yaklaşık olarak yüzde 65’lik oranda kolajen birikmesine katkı sağlamaktadır.

Bellamor Kolajende Olması Gerekenler

Bellamor kolajen kullanım aşamasında gereken faydaları en kısa sürede ve ren ve kullanıldığı zamanlarda sağlığa herhangi bir tehdit oluşturmayan içerik barındırmaktadır. A, E, D vitaminlerinin yanı sıra B3, B5 ve C vitamini ile birlikte selenyum içeriğine sahiptir. Bunun yanında bu kolajen takviyesi;

  • Tüm kalite standartlarına uygun şekilde üretilmiştir.
  • İçerisinde sağlığı tehdit edecek herhangi bir katkı ve koruyucu madde bulundurmamaktadır.
  • İlgili bakanlıkların izni ve denetimleri sonucundan satışa sunulmaktadır.
  • Ambalaj üzerindeki üretim ve tüketim tarihi, yan etkileri ve kullanım talimatı belirgin şekilde yer almaktadır.
  • Kolajen içeriği ile ilgili bilgiler sürekli olarak güncellenmektedir.

Bellamor kolajen her yönü ile insan sağlığına faydalı olmaktadır. Sistemlerin düzgün çalışmasını sağlayarak, vitamin ve mineraller ile dış yapının istenen güzellikte olmasını sağlamaktadır.

Vücut Kolajene Ne Zaman İhtiyaç Duyar?

Bellamor kolajen kullanılması için vücudun kolajen dengesinin bozuk ve ihtiyaç kapsamında olması gerekmektedir. Genel olarak insanların yaşına bağlı olarak 30 yaşından sonra vücudun kendine yetecek olan kolajen üretimi azalmaktadır. Bu durumda dengenin sağlanacağı kolajen takviye olarak alınmaktadır. Ancak belli bir yaştan sonra kolajen üretimi vücutta durmaktadır. Bu durumda takviye olarak kolajenin alınması bir gereklilik haline gelmektedir.

Bellamor kolajen doğru zaman içerisinde doğru miktarlarda kullanılması ile birlikte cilt için istenen faydayı sağlamaktadır. Bu nedenle uzman doktorların önerisi doğrultusunda hareket edilmelidir. Takviye Bellamor kolajen vücudun, ihtiyacının karşılanmasının en kolay ve aynı zamanda en lezzetli yoludur. Kısa süre içerisinde etkisini göstererek cildin ger yüzeyinde istenen sonuç tam olarak karşılanacak, sorunsuz cilde kavuşulacaktır

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti0
There are no products in the cart!
Alışverişe Dön
0
WhatsApp chat